Yasemin Sakallıoğlu’nun Son Postuna Gelen “Naturelliğin Wikipedia’sı” Yorumları?

Sosyal medyada paylaştığı videolarla tanıdığımız Yasemin Sakallıoğlu, büyük küçük demeden her kitleye hitap eden bir komedyen. Oyunculuğunu ve mizahını son derece sevdiğimiz Sakallıoğlu’nun popüler güzellik algılarını tiye aldığını da biliyoruz elbette. Kendisi yapay zekanın oluşturduğu estetikli halini sosyal medyada paylaşınca, hem gelen yorumlar hem de kendi söyledikleri kırdı geçirdi.

Sosyal medyada paylaştığı videolar ile ünlenen ve şimdilerde büyük kitlelerin izlediği Yasemin Sakallıoğlu, herkesin tanıdığı fenomenler arasında.

Aslında yıllar önce bir parkta arkadaşlarına annesi ile arasında geçen evlilik sohbetlerini anlatırken alınan kayıtla viral olan Yasemin Sakallıoğlu, yıllar içerisinde Instagram’ın da etkisiyle hayran kitlesini büyüttü.

6.6 milyon takipçiye sahip olan Sakallıoğlu, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile tattı.

Ardından sosyal medyada kalıplaşmış karakterlerinden biri olan Zengo’yu, Şahan Gökbakar’ın da desteğiyle beyazperdeye taşıdı.

Instagram’da mizah içerikli videolar üretmeye devam eden Sakallıoğlu, bir diğer yandan “Doğru Koca Nasıl Seçilir” isimli gösterisini sergiliyor.

Türkiye’nin pek çok ilinde gösterilerini sergilemeyi sürdüren Yasemin Sakallıoğlu’nun yıllardır bize en çok yakındığı konulardan biri kilolarıydı bildiğiniz gibi. Bunu esprili bir dille bizimle paylaşmaktan çekinmiyor, yaratılan ‘sıfır beden’ güzellik algısına da her zaman karşı çıkıyordu.

Herhangi bir estetiği de olmayan ünlü isim, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları görenlerin ağzını açık bıraktı!

Kendisi eğer estetik yaptırsaydı nasıl görünürdü diye merak eden ‘aifacecraft1’ hesabı, Yasemin Sakallıoğlu’nu yapay zeka ile yeniden yaratmış desek yeridir.

Sakallıoğlu ise bu yapay zeka fotoğraflarını paylaşarak “Ben bunu yapamay zeka” esprisiyle yine bize kahkaha attırdı.

‘Doğal güzellikle buraya kadar iyi geldik be caniko?Yapay zeka bana eğer plastik cerraha gitseydim ne olacağımı göstermek istemiş. Ben bunu yapamay zeka?’

Sakallıoğlu’nun bu fotoğraflarına eşi Burak Yırtar’dan “Naturelliğin Wikipedia’sı” yorumu geldi.?

Yasemin Hanım, bu siz değilsiniz ki!

Aşiret dizisi başrol teklifi geldi bile bu fotoğrafa.?

Kendisi yapay zekadan etkilenmediğini de bu pozuyla paylaştı bizlerle.❤️

Sakallıoğlu’nun yapay zeka postuna gelen yorumlar ise bu şekilde:

??

?

Siz ne düşünüyorsunuz? Gelin yorumlarda buluşalım! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x