Kylie Jenner’ın satılamayan lüks evi dedikodu kaynağı oldu

26 yaşındaki influencer ve girişimci Kylie Jenner, 2022’den bu yana Beverly Hills’teki yedi yatak odalı, 10 banyolu malikanesini satmaya çalışıyor.

2018 yılında 13,45 milyon dolara satın alınan ev ilk olarak 21,9 milyon dolara satışa çıktı. Ancak alıcı olmayınca dört ay sonra fiyatı 20 milyon dolara düştü.

Mülk, birkaç hafta önce yeniden ortaya çıkana kadar kısa süreliğine piyasadan çekildi, yeni indirimli fiyatı 17,9 milyon dolar oldu.

Emlak kralı Barbara Corcoran, Jenner’a fiyatı 21,9 milyon dolardan 18 milyon doların altına indirmenin yeterli olmadığını ve talep edilen fiyat konusunda gerçekçi olmaları gerektiğini söyledi.

TIKTOK’TA ELEŞTİRİLDİ

Michelle Tok kullanıcı adına sahip bir TikTok kullanıcısı da, viral hale gelen bir videoda Jenner’ın görünürdeki zenginliğini çevreleyen gizemi çözdü.

Michelle, videoda, “Bu ünlülerin, özellikle de Kylie Jenner’ın sandığımız kadar zengin olmadığını düşünüyorum” diyor.

“Kylie Jenner’ın mücadele ettiği falan yok. Evsiz kalmaya yakın olduğunu düşünmüyorum ama imkanlarının çok ötesinde yaşadığını ve bu yüzden her iki ila beş günde bir yeni bir iş girişiminde bulunduğunu düşünüyorum.” dedi.

Jenner’ın emlak portföyünü detaylandıran Michelle, ünlü ismin Güney Kaliforniya’daki toplam 2,5 milyar TL (80 milyon dolar) değerindeki birden fazla evinden bahsetti.

“80 milyon dolarlık gayrimenkulün bakımının ne kadara mal olduğunu biliyor musun? Sadece her evin ipoteğini ödemekle kalmıyor, aynı zamanda bahçe ve çevre düzenlemesini de ödüyor. Üç evin güvenlik sistemlerinin parasını da o ödüyor.” diyen Michelle, “Ayrıca kendi özel jeti de var – 2,3 milyar TL (73 milyon dolar). Üstelik bu, uçak personelini veya uçağın depolanma masraflarını bile içermiyor.” diye ekliyor.

Jenner’ın yaşam tarzını sürdürmek için paraya ihtiyacı olduğunu belirten Michelle, “Çünkü imkanlarının çok ötesinde yaşıyor” diye belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x