Epic Games bahar indirimleri için cebinden verecek! Maliyetine oyun!

Epic Games Store, bahar indirimleri için hazırlıklara başladı. Duyumcu bilgilere göre, 14 Mart’ta başlayıp iki hafta sürecek olan bu indirim döneminde, geniş bir oyun yelpazesinde önemli indirimler bekleniyor. Özellikle EA Sports FC 24 gibi popüler oyunların %80 gibi dikkat çekici bir oranla indirime gireceği ve 13.99$’a düşeceği konuşuluyor. Skull and Bones’un 44.99$’a (%25 indirim) ve Prince of Persia: The Lost Crown’un ise 29.99$’a (%40 indirim) satışa sunulacağı söyleniyor. Bu indirimlerle birlikte daha pek çok oyunun uygun fiyatlara sunulacağı tahmin ediliyor.

Bu arada Epic Games Store, oyuncuları ücretsiz oyun dağıtımlarıyla da meşgul tutuyor. Önümüzdeki hafta 14-21 Mart tarihleri arasında, aksiyon-macera türündeki Deus Ex: Mankind Divided ve mantık bulmacası türündeki The Bridge oyunları ücretsiz olarak sunulacak. Bu oyunlar, şu an ücretsiz olarak sunulan Astro Duel 2’nin yerini alacak.

Epic Games bahar indirimleri için cebinden verecek! Maliyetine oyun!

Epic Games Store, PC oyun pazarında etkili bir oyuncu olmaya devam ediyor. Aralık 2023 itibarıyla 270 milyonu aşkın kullanıcısı ve aylık 75 milyon aktif kullanıcısı ile önemli bir kullanıcı tabanına sahip olan platform, geliştiriciler için büyük bir fırsat sunuyor. Ayrıca, kullanıcıların 2023’te yaklaşık 586 milyon ücretsiz oyun talep ettiği platformun ücretsiz oyun dağıtım stratejisi oldukça popüler. Bu rakam 2022’de 700 milyon olan talebin biraz altında kalsa da, platformun çekiciliğini koruduğunu gösteriyor.

Bahar indirimleri ve ücretsiz oyunlara olan bağlılığıyla Epic Games Store, cazip fırsatlar ve keşfedilecek yeni oyunlar arayan PC oyuncuları için cazip bir seçenek olmaya devam edeceğe benziyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x